1. Основні поняття

Користувач – фізична особа, відвідувач сайту https://www.winzerdoll.com, що приймає умови угоди користувача і хоче оформити замовлення на сайті https://www.winzerdoll.com.

Покупець – користувач, який оформив замовлення на сайті https://www.winzerdoll.com з метою придбання розміщених на сайті https://www.winzerdoll.com товарів.

Продавець – фізична особа підприємець Москальова Олена Леонідівна
ІПН 2826914129
Дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань: 15.06.2021, 2010350000000006368
Iндекс 02156, м. Київ, вул. Братиславська, 34, 116
Банківський рахунок: UA693052990000026003020110549
АТ КБ “ПРИВАТБАНК” (ЄДРПОУ банку 14360570, код банку 305299)
Продавець не є платником ПДВ в Україні.

Сайт Продавця – Інтернет-магазин www.winzerdoll.com, створений для укладення договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу на підставі ознайомлення Покупця з запропонованим Продавцем описом Товару на фотознімках, за допомогою мережі Інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з Товаром – дистанційним засобом продажу товару.

Продаж товарів здійснюється зі складів продавця в Києві. Сайт – https://www.winzerdoll.com.

Товар – перелік найменувань асортименту, представлений в інтернет-магазині: деталізовані макети меблів, аксесуари та художні лялькі для дорослих колекціонерів (не призначені для дітей молодше 14 років), представлені для продажу на Сайті Продавця.

Персональні дані – будь-яка інформація, яка прямо чи опосередковано відноситься до певної особи, чи до особи, яка визначається.

Замовлення – оформлений запит через корзину покупцем для придбання і доставки за вказаною покупцем адресою товарів, обраних на сайті https://www.winzerdoll.com.

2. Предмет угоди

2.1. Продавець здійснює продаж товарів через інтернет-магазин за адресою https://www.winzerdoll.com.

2.2. Замовляючи товари через сайт, користувач погоджується з умовами продажу товарів, викладеними нижче. У разі незгоди Користувач зобов’язаний припинити використання сервісу і покинути сайт https://www.winzerdoll.com.

2.3. Ці умови продажу товарів, а також інформація про товар, представлена ​​на сайті, є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.

2.4. Ці умови можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку без повідомлення Користувача / Покупця. Нова редакція Умов набуває чинності з моменту її опублікування на сайті, якщо не буде передбачено інше.

2.5. Акцепт даної Оферти вступає в силу з моменту відправки покупцеві продавцем електронного підтвердження прийняття замовлення при оформленні покупцем замовлення на сайті https://www.winzerdoll.com.

2.6. Договір купівлі-продажу товару вважається укладеним з моменту видачі продавцем покупцеві фіскального чека, що підтверджує оплату товару.

2.7. Повідомляючи продавцеві свій e-mail, номер телефону, адресу доставки, покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв’язку продавцем, а також третіми особами, що залучаються ним для цілей виконання зобов’язань перед покупцем, з метою здійснення розсилок рекламного та інформаційного характеру, що містять інформацію про знижки, майбутніх і діючих акціях та інших заходах продавця, про передачу замовлення в доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов’язану з виконанням зобов’язань покупцем в рамках цієї публічной оферти.

3. Товар і порядок здійснення покупки

3.1. Продавець забезпечує можливість поставки товарів, представлених на сайті. Супроводжуючі товар фотографії є ​​простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару. Супроводжуючий опис товару/ характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Для уточнення інформації по товару покупець може звернутися по електронній пошті, написавши листа на https://www.winzerdoll.com.

3.2. У разі відсутності замовлених покупцем товарів на складах продавця, останній має право виключити вказаний товар із замовлення або анулювати його, повідомивши про це покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення або по телефону, вказаним покупцем.

3.3. Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання продавцем своїх зобов’язань перед покупцем.

3.4. Після оформлення замовлення на сайті https://www.winzerdoll.com покупцеві надається інформація про передбачувану дату доставки шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу електронної пошти, який вказав покупець. Менеджер, який обслуговує дане замовлення, уточнює деталі замовлення, узгоджує дату доставки, яка залежить від наявності замовлених товарів на складі продавця і часу, необхідного для обробки і доставки замовлення.

3.5. Очікувана дата передачі замовлення в службу доставки повідомляється покупцеві менеджером, обслуговуючим замовлення, по електронній пошті.

3.6. Дата передачі товару може бути змінена продавцем в односторонньому порядку в разі наявності об’єктивних, на думку продавця, причин.

4. Доставка замовлення

4.1. Товар доставляється поштовим оператором у вигляді поштового відправлення з оплатою на сторінці оплати сайту, шляхом оплати банківською картою. Способи доставки: відправлення компанією «Нова Пошта» по Україні або компанією Укрпошта для доставки по світу. Конкретні терміни доставки можуть бути узгоджені покупцем з менеджером при підтвердженні Замовлення.

4.2. Затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що склалися не по вині Продавця.

4.3. Ризик випадкового знищення або випадкового пошкодження товару переходить до покупця з моменту передачі йому замовлення і проставлення одержувачем замовлення підпису в документах, що підтверджують доставку замовлення.

4.4. Вартість доставки кожного замовлення оплачується покупцем або продавцем (якщо на сторінці товару вказана Безкоштовна доставка).

4.5. Обов’язок продавця передати товар покупцеві вважається виконаним у момент отримання покупцем відправлення, як цей момент визначається відповідно до діючих правил поштового зв’язку.

4.6. При прийнятті замовлення покупець зобов’язаний оглянути доставлений товар і перевірити його на відповідність заявленій якості, асортименту та комплектності товару, а також перевірити термін служби доставленого товару і цілісність упаковки.

4.7. Уточнити дату, час і, при необхідності, маршрут доставки можна у менеджера, який зв’язується з покупцем для підтвердження замовлення.

4.8. Користувач розуміє і погоджується з тим, що: здійснення доставки – окрема послуга, яка не являється невід’ємною частиною товару, що купується, виконання якої закінчується в момент отримання отримувачем товару і здійснення платежу за нього. Претензії до якості придбаного товару, що виникли після отримання та оплати товару, розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та гарантійними зобов’язаннями продавця. У зв’язку з цим придбання товару з доставкою не дає покупцеві право вимоги доставки придбаного товару з метою гарантійного обслуговування або заміни, не дає можливості здійснювати гарантійне обслуговування або заміну товару за допомогою виїзду до покупця і не має на увазі можливість повернення вартості доставки товару у випадках, коли покупець має право на повернення грошей за товар як такої, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

4.9. Всі товари, придбані покупцем на сайті і відправлені за межі України, можуть обкладатися імпортними податками, зборами, ПДВ і обмеженнями на ввезення в країні отримання, зазначеної покупцем, оплата яких – особиста відповідальність покупця і їх розмір не може бути повністю або частково компенсований продавцем або розрахований заздалегідь на сайті https://www.winzerdoll.com.

5. Оплата товару

5.1. Ціна Товару вказується в гривнях або конвертована в еквіваленті доларах США або в рублях за курсом встановленим продавцем і не включає в себе податок на додану вартість.

5.2. Сума замовлення складається з вартості замовлених товарів.

5.3. Ціна товару вказується на сайті https://www.winzerdoll.com. Що стосується неправильно вказаної ціни замовленого покупцем товару, продавець інформує про це покупця для підтвердження замовлення з виправленою ціною або про анулювання замовлення. При неможливості зв’язатися з покупцем дане замовлення вважається анульованим.

5.4. Ціна товару може бути змінена продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений покупцем товар зміні не підлягає.

5.5. Оплата Товару здійснюється:

У разі здійснення замовлення і подальшої його відправки по території України – в гривні безготівковими коштами перед відправкою Замовлення в сумі, що відповідає сумі замовлення, в гривні платіжними картами Visa і Master Card перед відправленням замовлення в сумі, що відповідає сумі замовлення.

5.6. Продавець має право надавати знижки на товари і встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови нарахування вказані на сайті і можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

6. Повернення товару належної якості

6.1. Покупець має право обміняти Товар належної якості на аналогічний у продавця в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням за наступними умовами:

а) товар для обміну Продавцю надано протягом не більше чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі;

б) товар може бути замінений якщо він жодного разу не був в експлуатації, не містить сліди використання і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики,плівки, не порушено цілісність пакування як самого товару, так і комплектуючих до нього;

в) товар не містить подряпин, сколів, потертості, повністю справний;

г) збережена повна комплектність проданого товару;

д) товар може бути замінений при пред’явленні Покупцем розрахункового документа, виданого Покупцю разом з проданим Товаром.

6.2. У разі, якщо Товар не відповідає умовам визначеним пп. a) – д) п. 6.1., Продавець має право відмовити в обміні Товару.

6.3. Транспортні витрати на доставку Товару при обміні  за п. 6.1. покладаються на Покупця.

6.4. При обміні товару його гарантійний строк обчислюється заново від дня обміну.

6.5. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, Покупець має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж.

7. Права та обов’язки сторін

7.1. Покупець зобов’язаний:

а)  ознайомитись з інформацією про Товар, яка розміщена на сайті Продавця;

б) самостійно оформити замовлення на сайті;

в) своєчасно оплатити та отримати замовлення у Перевізника на умовах цього договору;

г) при отриманні товару у перевізника впевнитися у його цілісності та комплектності шляхом огляду вмісту упаковки. У випадку виявлення пошкоджень та неповної комплектації – зафіксувати їх в акті, який разом із Покупцем повинен підписати співробітник перевізника.

7.2. Покупець має право вимагати від інтернет-магазину дотримання умов цього договору.

7.3. Інтернет – магазин зобов’язаний:

а) дотримувати умов цього договору;

б) передати Покупцю товар у відповідності з обраним зразком, розміщеним в інтернет-магазині, оформленим замовленням та умовами цього договору;

в) інтернет-магазин не несе відповідальності, не може виступати в якості відповідача у суді і не відшкодовує збитки, що виникли у Покупця через дію чи бездіяльність третіх осіб.

7.4. Інтернет-магазин має право:

а) в односторонньому порядку призупинити надання послуг за цим Договором у випадку порушення Покупцем умов цього Договору.

8. Порядок прийому товару Покупцем

8.1. При отриманні Товару на складі перевізника, від кур’єра або Продавця, Покупець зобов’язаний перевірити зовнішню цілісність упаковки, після чого відкрити її та безпосередньо пересвідчитися у належному зовнішньому стані Товару (відсутності механічних пошкоджень) та повноті його комплектності.

8.2. У випадку наявності хоча б одного з перерахованих в п.8.1. Договору недоліків, Покупець зобов’язаний зафіксувати його у складеному акті довільної форми. Акт повинен бути підписаний Покупцем та співробітником перевізника або Продавця. Протягом 1 (одного) дня з моменту підписання Акту Покупець зобов’язаний повідомити менеджера (представника Продавця відповідального за оформлення замовлення на Товар) про виявлені недоліки та домовитися про заміну Товару.

8.3. Сторони погодили, що у випадку недотримання обов’язкових вимог вказаної процедури, визнається отримання Покупцем Товару у належному стані – без будь-яких механічних пошкоджень та у повній комплектності.

8.4. У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку (строку придатності) істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару (Продавця), або фальсифікації Товару, підтвердженої висновком експертизи, Покупець, в порядку та у строки, встановлені гарантійними зобов’язаннями виробника Товару, з врахуванням умов Договору-оферти має право за своїм вибором вимагати від Продавця:

8.4.1. розірвання договору та повернення сплаченої за Товар грошової суми;

8.4.2. заміни товару на такий же Товар або на аналогічний, з числа наявних у Продавця.

8.5. У такому випадку, при підтвердженні Продавцем істотних недоліків Товару та при волевиявленні Покупця, сплачені грошові кошти підлягають поверненню останньому на вказані ним реквізити протягом 7 (семи) календарних днів з повернення Товару.

8.6. У випадках заміни неякісного Товару оплата послуг перевізника здійснюється коштом Продавця.

8.7. У будь-якому випадку повернення Товару повинно відбуватися в оригінальній упаковці, в якій надійшов Товар, із збереженням товарного вигляду і споживчих якостей товару.

8.8. Всі неврегульовані в цьому Договорі-оферті питання, пов’язані з порядком, умовами гарантійного ремонту або заміни Товару при виявленні недоліків протягом строку гарантії (придатності), регулюються у відповідності до гарантійних зобов’язань, визначених виробником відповідного Товару, а у випадку невстановлення виробником таких гарантійних зобов’язань – у відповідності до чинного законодавства України.

9. Відповідальність сторін

9.1. Сторони відповідають за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором і чинним законодавством України.

9.2. У випадку обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього Договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього Договору розуміються події, що мають надзвичайний, невідворотний непередбачуваний характер, які виключають або об’єктивно перешкоджають виконанню цього Договору, настання яких Сторони не могли передбачити й запобігти розумними мірами.

9.3. Сторона, що посилається на дію обставин непереборної сили повинна протягом п’яти календарних днів у письмовому вигляді за допомогою електронної пошти повідомити іншу сторону про настання таких обставин.

9.4. Якщо через дію обставин непереборної сили невиконання зобов’язань за цим Договором триває більше п’яти місяців, кожна із Сторін має право розірвати цей Договір в односторонньому порядку, письмово повідомивши про це іншу сторону.

9.5. Сторони докладають максимальних зусиль для вирішення будь – яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

10. Інші умови

10.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни в цей Договір з попередньою публікацією його на сайті www.winzerdoll.com

10.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

10.3. Інтернет-магазин не несе відповідальність за зміст і правдивість інформації, що надається Покупцем при оформленні замовлення.

10.4. Покупець несе відповідальність за достовірність вказаної при оформленні замовлення інформації.

10.5. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами Договору купівлі-продажу (публічної оферти Інтернет-магазину) і є датою укладення Договору купівлі-продажу між Продавцем і Покупцем.

10.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для перегляду товару, а також для оформлення замовлення є для Покупця безоплатним.

10.7. Інформація, що надається Покупцем є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях функціонування Інтернет-магазину (відправлення повідомлення Покупцеві про виконання замовлення, надсилання рекламних повідомлень і т.д.).

10.8. Власним акцептування Договору або реєстрацією на сайті www.winzerdoll.com (заповнення реєстраційної анкети) Покупець добровільно надає згоду на збір та обробку власних персональних даних у зареєстрованій базі Продавця «Контрагенти» з наступною метою: дані, що стають відомі Продавцю використовуватимуться в комерційних цілях, в тому числі для обробки замовлень на придбання товарів, отримання інформації про замовлення, надсилання телекомунікаційними засобами зв’язку (електронною  поштою, мобільним зв’язком) рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші або будь-якої іншої інформації про діяльність магазину. Для цілей, передбачених цим пунктом, Продавець має право направляти листи, повідомлення та матеріали на поштову адресу, e-mail Покупця, а також відправляти sms-повідомлення, здійснювати дзвінки на вказаний в анкеті телефонний номер.

10.9. Покупець дає Продавцю право здійснювати обробку його персональних даних, у тому числі: поміщати персональні дані в бази даних Покупця (без додаткового повідомлення Учасника про це), здійснювати довічне зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміну (у міру необхідності). Покупець бере на себе зобов’язання забезпечити захист даних від несанкціонованого доступу третіх осіб, не поширювати і не передавати дані будь-якій третій стороні (крім передачі даних пов’язаним особам, комерційним партнерам, особам, уповноваженим Продавцем на здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, а також на обов’язковий запит компетентного державного органу).

10.10. У випадку небажання отримувати розсилку, Покупець має право звернутися до Продавця, написавши заяву про відмову від отримання рекламних матеріалів, надіславши його на поштову або електронну адресу.

11. Термін дії цього договору

11.1. Цей договір набирає чинності з дня оформлення замовлення або реєстрації в інтернет-магазині www.winzerdoll.com і діє до виконання всіх умов договору.

Контактна інформація

Питання щодо Умов надання послуг нам слід надсилати за адресою winzerdollshop@gmail.com.