Варіанти оплати

Оплата здійснюється виключно в національній валюті.

Замовлення оплачується безготівково при оформленні замовлення на сайті, відповідною сумою замовлення, в гривні платіжними картами Visa і Master Card.

Оплата через PayPal

Ви можете оплатити онлайн через PayPal. Оплата за допомогою платежу PayPal здійснюється наступним чином: під час процесу замовлення на сайті вам буде запропоновано вибрати спосіб оплати. У графі “Оплата” потрібно вибрати “PayPal”. Після цього вас перенаправлять на сторінку захищеної платіжної системи, де потрібно буде підтвердити оплату та вибрати спосіб доставки.

Інформація про доставку

Час обробки

Час, необхідний для підготовки замовлення до відправки, варіюється.

Якщо товар є на складі, ми надсилаємо замовлення того самого дня / наступного робочого дня, коли ми їх отримуємо. (Будь ласка, дайте нам 1-3 робочих дня, щоб відправити ваше замовлення в дні підвищеного попиту.)

В іншому випадку ми виготовимо та відправимо товар протягом 5-15 робочих днів. Детальніше див. окремі предмети. (“Робочі дні” – понеділок-п’ятниця, крім святкових днів)

Доставка

Будь ласка, зверніть увагу: Хоча ми робимо все можливе, щоб доставити ваші товари протягом розрахункового періоду, терміни доставки не гарантовані.

Доставка по Україні здійснюється службою “Нова Пошта” за рахунок продавця до відділення. Після відправки замовлення ми відправляємо номер декларації Нової Пошти, в якій зазначено розрахунковий час доставки. Використовуючи номер декларації ви можете уточнити статус доставки безпосередньо у служби «Нова Пошта» через їх мобільний додаток, сайт або службу підтримки 800 500 609.

Для доставки по світу ми використовуємо службу УКРПОШТА.

Безкоштовна доставка (УКРПОШТА Par Avion): 7-21 робочий день в залежності від дати розміщення замовлення. Ми надамо вам посилання для відстеження вашого пакету в Інтернеті.

Митні та податки на імпорт

Покупці несуть відповідальність за будь-які податки, митні збори, такси і т. д., які можуть застосовуватися. Ми не несемо відповідальності за затримки через митниці.

Як я можу відстежити своє замовлення?

1. Перейти до сайту УКРПОШТИ.

2. Вставте номер для відстеження з електронного листа “Інформація про доставку”, який ви отримали від Winzerdoll. Якщо ви не отримали електронного листа, перевірте спам. Якщо листа ніде немає, ми завжди раді допомогти winzerdollshop@gmail.com

3. Натисніть кнопку “Відстежити”.

Повернення та обмін

Ми приймаємо повернення та обмін. Зв’яжіться з нами протягом 14 днів з моменту доставки.

Наступні товари не можна повернути або обміняти

Я не можу прийняти повернення, якщо:

  • Спеціальні або персоналізовані замовлення
  • Цифрові завантаження

Умови повернення

Щоб мати право на повернення, ваш товар повинен бути невикористаним і в тому ж стані, в якому ви його отримали. Він також повинен бути в оригінальній упаковці. Надішліть товари назад протягом 30 днів з дати доставки.

Покупці оплачують вартість доставки. Якщо товар не повертається у первісному стані, покупець несе відповідальність за будь-які втрати у вартості.

Існують певні ситуації, коли відшкодування надається лише частково (якщо це можливо)

– Будь-які предмети, що не перебувають у початковому стані, пошкоджені або відсутні в них, з причин, що не пов’язані з нашою помилкою

– Будь-який товар, який повертається понад 14 днів після доставки

Після отримання та перевірки вашого повернення ми надішлемо вам електронного листа, щоб повідомити, що ми отримали ваш повернутий товар. Ми також повідомимо вас про схвалення або відхилення вашого відшкодування.

Якщо ви схвалені, то ваше повернення буде оброблено, і кредит буде автоматично зарахований на вашу кредитну карту або вихідний спосіб оплати протягом певної кількості днів.

Обміни (якщо можливо)

Ми замінюємо предмети лише в тому випадку, якщо вони несправні або пошкоджені. Якщо вам потрібно обміняти його на той самий товар, надішліть нам електронне повідомлення на winzerdollshop@gmail.com.

Скасування

Запит на скасування можливий тільки до відправлення товару вам.

Затримка або відсутність відшкодування

Якщо ви ще не отримали відшкодування, спочатку перевірте свій банківський рахунок ще раз.

Потім зв’яжіться з компанією, яка видала кредитну картку, може знадобитися деякий час, перш ніж повернення коштів буде офіційно опубліковано.

Далі зв’яжіться зі своїм банком. Перед відправкою повернення часто потрібен якийсь час на обробку.

Якщо ви зробили все це і досі не отримали відшкодування, зв’яжіться з нами за адресою winzerdollshop@gmail.com.

Питання щодо вашого замовлення?

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли проблеми із вашим замовленням.